تاریخ : سه شنبه 17 آبان 1390 | 04:07 بعد از ظهر | نویسنده : s

وای بچه ها شهر ما که داره برف میاد تهران هم همون طور که میدونید برف میباره

آرزو دارم با بارش هر دونه از برف زمستونی یه غم از رو دلت کم بشه نازنینم

خیلی باحاله برف اون هم توی پاییز!!

شهر شما آب و هوا چه طوره؟

الان از مدرسه رسیدم بخاری اتاقم خاموش بود واسه همین اتاقم یخ کرده منم دارم یخ میزنم

هموطن!

فقط با روشن کردن یک بخاری اضافه، شما هم در تعطیلی مدارس

دانشگاه ها و ادارات سهیم باشید.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

دوتا آدم برفی که میونشون یه رود بود عاشق هم می شن

اونا از عشق هم آب می شن به امید این که یه روزی توی رودخونه به هم برسن

داره برف میاد  به اسمون نگاه کن هروقت برف سیاه  بارید بهم خبر بده  ، اون موقع من دیگه دوستت نخواهم داشت

دارد برف می آید در گوش دانه های برف نام تو را زمزمه خواهم کرد

تا برف زمستانی از شوق حضورت بهار را لمس کند

 
راستی دوستم گفت یه مجله دیده که عکس محسن روش بوده نمیدونست اسم مجله چیه حالا هر کی پیدا کرد مجله رو بخره بذاره توی وبش
واما مجموعه دستان سبز به پنجره تغییر یافت

قدرت‌الله صلح میرزایی که فیلم‌های «شاخه گلی برای عروس» ، «دلداده» ، «علف‌های هرز» و...را در کارنامه سینمایی خود دارد بزودی اولین تجربه سریال‌سازی خود را با عنوان «پنجره» روانه آنتن شبکه تهران خواهد کرد. این مجموعه تلویزیونی هم اکنون در آخرین مراحل تدوین قرار دارد و بزودی از آنتن این شبکه پخش خواهد شد.

«پنجره» با عنوان قبلی «دستان سبز» براساس فیلمنامه شعله شریعتی به مشکلات و مسائلی که پیش روی افراد نابغه و خانواده‌های آنهاست می‌پردازد.

 

عبدالرضا اکبری، فریبا کوثری، محسن افشانی و کامران تفتیعبدالرضا اکبری، فریبا کوثری، کامران تفتی، فریبا نادری، مریم سلطانی، کاوه خداشناس، سمانه پاکدل، شهنام شهابی، ناصر لقایی، بابک انصاری، محسن افشانی، مهدی امینی خواه، جمشید شاه محمدی، حسین مهری و... از بازیگران اصلی این سریال هستند.

در خلاصه داستان این سریال 26 قسمتی آمده است: پویا جوان نخبه والمپیادی که به سبب مسایلی که اتفاق می‌افتد دچار بحران خانوادگی شده و با تاثیر از شخصیت‌های اطراف خود و با کمک خانواده ومعلم پرورشی مدرسه وهمکلاسی‌های خود در مسیر رسیدن به نقطه اوج المپیاد جهانی با مسائل تلخ و شیرین بسیاری مواجه می‌شود
 
 
 
 
 
 
ومراحل پایانی تدوین گشت ارشاد
«گشت ارشاد» داستان سه جوان جنوب شهری است که به خاطر به دست آوردن پول، دست به کارهای خطرناکی می‌زنند. همچنین داستان فیلم به مسائل مربوط به گشت ارشاد پلیس هم ارتباط دارد.
سعید سهیلی در باره فیلم «گشت ارشاد»، گفت: فیلمبرداری فیلم «گشت ارشاد» به پایان رسیده است و در حال تدوین است. تدوین این فیلم هم مراحل پایانی خود را طی می‌کند و مطمئنا به جشنواره فیلم فجر خواهد رسید. صداگذاری این فیلم بر عهده فرامرز ابوالصدق است.

وی افزود: برای موسیقی این فیلم هنوز قرار داد خاصی بسته نشده است اما به زودی مشخص خواهد شد.

«گشت ارشاد» داستان سه جوان جنوب شهری است که به خاطر به دست آوردن پول، دست به کارهای خطرناکی می‌زنند. همچنین داستان فیلم به مسائل مربوط به گشت ارشاد پلیس هم ارتباط دارد.

در این فیلم پولاد کیمیایی، محسن تنابنده، سحر قریشی، جمشید هاشم پور، محسن افشانی ، حمید فرخ‌نژاد،‌ ساعد سهیلی، نیوشا ضیغمی و میرطاهر مظلومی در این فیلم نقش افرینی میکنند.

سعید سهیلی پیش از این کارگردانی فیلم‌های «ازدواج در وقت اضافه»، «چار چنگولی»، «چهار انگشتی»، «سنگ، کاغذ، قیچی»، «تارا و تب توت فرنگی»، «غوغا»، «شب برهنه»،‌ «سهراب»، «مردی از جنس بلور» و «مردی شبیه باران» را برعهده داشته است.طبقه بندی: اخبار فیلم ها،