تاریخ : دوشنبه 30 آبان 1390 | 03:26 قبل از ظهر | نویسنده : s

عکس محسن افشانی در فیلم سینمایی من خودمم | FarsPatogh.COm

فیلم ویدئویی «من خودمم» به کارگردانی پدرام پاک‌‌نیت و تهیه‌کنندگی محسن افشانی امروز در جزیره کیش جلوی دوربین رفت.
«محسن افشانی» تهیه‌کننده این فیلم گفت: مدتی است پیش‌تولید کار را آغاز کردیم و امروز موفق شدیم فیلم را با ضبط صحنه‌های داخلی در جزیره کیش جلوی دوربین ببریم. طبق برنامه‌ریزی انجام شده 15 جلسه تصویربرداری به طول خواهد انجامید همچنین تمام صحنه‌ها در جزیره کیش جلوی دوربین می‌رود. 

وی درباره ویژگی‌های فیلم گفت: داستان فیلم به گونه‌ای است که می‌توان به صورت اپیزودیک قسمت‌های بعدی (2 و 3) این فیلم را هم ساخت. از سوی دیگر موقعیت‌های طنز جالبی برای شخصیت‌های داستان اتفاق می‌افتد که دیدنی است.

در اولین روز تصویربرداری این فیلم، رضا داودنژاد، پرستو صالحی و امیر نوری جلوی دوربین رفتند. این فیلم برای توزیع در شبکه خانگی نمایش تهیه و تولید می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: چند جوان همه ساله برای تفریح به یکی از استان‌ها سفر می‌کنند که امسال نوبت به جزیره کیش می‌رسد. در این سفر یکی از دوستان‌شان (آرش) از هند می‌آید که با کوله‌باری از تجربیات مرتاض‌ها آمده و پیشنهاد می‌دهد که جای دو نفر را عوض کند که ...

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:
کارگردان: پدرام پاک‌نیت، تهیه‌کننده: محسن افشانی، مدیر تولید: سید‌جواد لاجوردی، برنامه‌ریز: شیوا شهپریان، نویسندگان: علیرضا فراهانی، احمد سیفی‌پور، مهدی توسلی، مدیر تصویربرداری: عزت عزیزی، صدابردار: حسام خلج، طراح چهره‌پرداز: حسین یزدی، طراح صحنه و لباس: آذر کتابی، منشی صحنه: بهار میرزاپور، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: احمد سیفی‌پور، مهدی توسلی، دستیار کارگردان: حامد صلح‌میرزایی، مجتبی ساقرچی و مائده فضل‌اللهی، بازیگران: رضا داودنژاد، امیر نوری، محسن افشانی، سمیه افشانی، احمد پورمخبر، پرستو صالحی، مرتضی کاظمی، سامان گوران، شیوا شهپریان، امیر‌عباس محسنی، علیرضا فراهانی، بیتا کریمخانی، سیدرضا حسینی، سید‌جواد لاجوردی.

«محسن افشانی» چندی پیش فیلم ویدئویی «منطق عفونی» را کارگردانی و تهیه کرده است که به زودی در شبکه خانگی نمایش توزیع خواهد شد.
طبقه بندی: اخبار فیلم ها،