تاریخ : دوشنبه 12 دی 1390 | 02:08 قبل از ظهر | نویسنده : s

بچه ها این مطلب زیاد به ما ربطی نداره ولی جالبه بخونیدش

پشیمانی رضارشیدپور از بازی در امتداد شهر: بعضی از تهیه کنندگان سینمای ایران در حد کاباره باقی مانده‌اند!

کافه سینما- رضا رشیدپور، مجری باسابقه تلویزیون که مدتی‌ست شبکه ماهواره‌ای ایرانیان را راه‌اندازی کرده و خود اجرای برنامه را در آن به‌عهده دارد در برنامه چهارشنبه شب خود حین مصاحبه با محسن افشانی بازیگر جوان تلویزیون، درباره بازی خود در فیلم سینمایی «در امتداد شهر» اذعان داشت که از بازی در این فیلم پشیمان است.

رشیدپورکه پیش از این سابقه بازی در فیلم‌هایی چون «سوپر استار»، «شیش و بش‌» و… را دارد در برابر خواسته افشانی که جویایی علت این پشیمانی بود اظهار داشت به‌دلیل اینکه فیلم درحال اکران است و نمی‌خواهد صحبت‌هایش برای فیلم حاشیه‌ای ایجاد کند و احیانا لطمه‌ای به فروش آن بخورد درباره جزئیات آن حرفی نمی‌زند.

اما در ادامه برنامه برخلاف صحبتهای دقایق قبل خود، موضع تند و تیزی علیه سازندگان فیلم ابراز داشت و برخی دلایل پشیمانیش را بازگو کرد. به گزارش کافه سینما رشیدپور در ادامه اضافه کرد: پشیمانی من از بازی در این فیلم به خاطر خود فیلم و یا تیم بازیگران آن نیست، بلکه به خاطر سازندگان آن است. چرا که در پشت صحنه شاهد رفتارهایی از تهیه‌کنندگان فیلم بوده که باعث تاسف و شرمندگی برای سینمای ایران است. برای مثال تهیه کننده به صدابردار فیلم پیشنهاد ایفای نقشی کوتاه در فیلم در قبال پرداخت وجه می‌کرد و یا وقتی بازیگری برای دستمزد خود به تهیه کننده مذکور مراجعه کرد او را تهدید به ممنوع الکاری نمود. وی همچنین در پایان اظهار داشت برخی از تهیه‌کننده‌های سینمای ایران در حد کاباره باقی مانده‌اند.