تاریخ : دوشنبه 22 اسفند 1390 | 06:16 بعد از ظهر | نویسنده : s
محسن افشانی: دوست داشتم کار خوانندگی را تجربه کنم
به دلیل مشغله کاری فکر نمی‌کنم کار موسیقی را ادامه دهم و برای اولین و آخرین بار است که خوانندگی می‌کنم این کار هم فقط به خاطر این بود که دوست داشتم کار خوانندگی را تجربه کنم.

شبکه ایران/ ندا سیجانی : محسن افشانی بازیگرجوان و دوست داشتنی سینمای ایران؛علاوه برکارگردانی و تهیه کنندگی به تازگی مانند دیگر بازیگران سینمایی کشورمان،دستی هم درعرصه موسیقی پیدا کرده و در آلبوم جدید محمد چناری خواننده خوب و خوش صدای موسیقی پاپ همکاری داشته است. سپهر قریشی برادر سحر قریشی نیز در این کار همکاری خواهد کرد. ساخت ترانه و ملودی این قطعه به عهده محمد چناری است و مهران عباسی هم تنظیم این قطعه را به عهده داشته است.

افشانی دراین باره به شبکه ایران گفت:من در یکی از ترک‌های آلبوم جدید محمد چناری بصورت همخوانی همکاری داشته‌ام.

وی افزود: قرار بود این ترک امروز شنبه 20اسفند ماه بر روی سایت قرار بگیرد اما گویا به دلیل طولانی شدن تنظیم این کار در چند روز آینده تنها این یک قطعه بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

این هنرمند اظهارداشت:به دلیل مشغله کاری فکر نمی‌کنم کار موسیقی را ادامه دهم و برای اولین و آخرین بار است که خوانندگی می‌کنم این کار هم  فقط به خاطر این بود که دوست داشتم کار خوانندگی را تجربه کنم.

افشانی درمورد کارهای نوروز خود گفت:برای نوروز در تله فیلمی به کارگردانی بهروز خلجی با عنوان «شب سال تحویل»شرکت دارم که شب سال نو از شبکه یک پخش خواهد شد.

وی در پایان افزود: 5 تا 10فروردین ماه نیز درشهر لاراستان فارس به عنوان مجری برنامه در این شهر اجرا خواهم داشت
طبقه بندی: مصاحبه ها،