تاریخ : شنبه 3 تیر 1391 | 02:24 بعد از ظهر | نویسنده : s

کلیپ فیلم پنجره

1

Capture

ماه میلاد سه پرچم دار عشق

دلبر و دلداده و دلدار عشق

ماه میلاد سه ماه عالمین

سید سجاد و عباس و حسین(ع)

ولادت سه نور ولایت بر شما مبارک

 

تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست

 

 

آنها که «گشت ارشاد» را ندیده اند به مالزی سفر کنند!!!

نمایش فیلم سعید سهیلی در مالزی و 7 شهر آلمان
اكران خارجی «گشت ارشاد» آغاز شد

بقول معروف چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است اما وقتی خانه را بی چراغ می پسندند چه باک که بفرستیمش خارج خاک نخورد.

اكران خارج از ایران فیلم سینمایی «گشت ارشاد» آغاز شد.
به گزارش بانی‌فیلم، از ابتدای خردادماه فیلم سعید سهیلی در 7 شهر آلمان روی پرده رفته كه با استقبال فوق‌العاده ایرانی‌ها روبرو شده است. كلن، مونیخ،‌ فرانكفورت، هامبورگ، برلین، دوسلدورف و دورتموند شهرهایی هستند كه روزی دو سانس میزبان «گشت ارشاد» هستند. به غیر از آلمان چند روزی است این فیلم در كشور بلغارستان نیز اكران شده است. طبق برنامه‌ریزی انجام شده مقدمات اكران فیلم در كشورهای انگلستان، هلند، دانمارك و بلژیك فراهم شده تا بلافاصله بعد از پایان نمایش «گشت ارشاد» در آلمان، این فیلم در كشورهای دیگری نیز روی پرده برود. هیچ‌كدام از عوامل و بازیگران فیلم در این نمایش‌ها تاكنون حضور نداشتند، اما سعید سهیلی در اكران مالزی «گشت ارشاد» حضور خواهد داشت. او به همین منظور دیروز عازم مالزی شد تا در نمایش‌های این فیلم در شهر كولالامپور شركت كند.
پخش بین‌المللی فیلم برعهده فیلمیران است و به نظر می‌رسد برنامه اكران‌های خارجی «گشت ارشاد» مشابه «ورود آقایان ممنوع» باشد. در حالی نمایش خارج از ایران این فیلم دو هفته‌ای است آغاز شده كه «گشت ارشاد» در تهران كمتر از یك ماه اجازه نمایش پیدا نكرد و حتی جلوی اكران آن در شهرستان‌ها نیز گرفته شد. در این فیلم بازیگرانی چون حمید فرخ‌نژاد، پولاد كیمیایی‌، ساعد سهیلی،‌ نیوشا ضیغمی،‌ جمشید هاشم‌پور، میرطاهر مظلومی و سحر قریشی ایفای نقش كرده‌اند.

تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست

 
گشت ارشاد» اکران بین‌المللی گرفت!
خبرنامه دانشجویان ایران: مدیرکل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی گفت: «گشت ارشاد» از سوی شورای پروانه نمایش در بخش خارجی مجوز اکران دریافت کرده است.
 
علیرضا سجادپور در گفت‌وگو با «خبرگزاری دانشجو»، در واکنش به اکران فیلم سینمایی «گشت ارشاد» در خارج از کشور گفت: هیچ فیلمی بدون مجوز از اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد در خارج از کشور اکران نخواهد شد.
 
وی افزود: فیلم «گشت ارشاد» پس از اخذ مجوز اکران عمومی از شورای پروانه نمایش در سینماهای سراسر کشور از سوی همان شورا و نیز شورایی خاص که با حضور مدیران ارشاد برگزار می شود در بخش خارجی نیز مجوز نمایش دریافت کرده بود.
 
مدیرکل نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد با اشاره به اینکه فیلم «گشت ارشاد» توقیف نشده است، اضافه کرد: اکران این فیلم بنا به دلایلی در شهرستان ها خیلی کم و در تهران نسبتأ در چند هفته محدود شد و بیانگر این است که مشکلی در خصوص اکران وجود نداشته است.
 
لازم به ذکر است، اکران عمومی فیلم سینمایی «گشت ارشاد» از ابتدای خرداد ماه در هفت شهر آلمان آغاز شده است و نمایش این فیلم در کشور بلغارستان در حال انجام است، همچنین کشورهای دانمارک و بلژیک در حال فراهم كردن شرایط برای نمایش فیلم «گشت ارشاد» هستند

تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست

 
 طبقه بندی: دانلود،